Pakkaaja, Pohjois-Savo, Kuopio
Toimiala: Elintarviketeollisuus
Työpaikkoja: 2
Alue: Pohjois-Savo
Paikkakunta: Kuopio
Palkkaus: TES
Haemme pakkaajia asiakasyrityksellemme elintarvikealalla.
Pakkaajana olet vastuussa siitä että asiakkaat saavat tilaamansa tuotteet sovitutusti. Työtehtäviin kuuluu koneellista tuotteiden pakkausta ja prossessin hallintaa, joten aiempi kokemus vastaavista töistä on plussaa. Tärkeintä kuitenkin on että olet vastuuntuntoinen, motivoitunut ja innokas oppimaan uutta.
Työporukkasi on repseän savolainen, jossa toista autetaan aina ja työilmapiiri pysyy hyvänä. Töitä on mahdollista järjestellä joko osa-aikaisesti tai kokopäiväisesti, riippuen aivan mitenkä työssäsi pärjäät ja kuinka ne sopivat sinun omaan arkeesi. Hyville työntekijöille löytyy aina riittävästi töitä!
Työntekijältä odotamme:
- joustavuutta työaikojen suhteen
- sitoutumista oppimisprosessiin
- tiimityöskentelytaitoja
- ripeää otetta työntekoa kohtaan
- reipasta ja aurinkoista asennetta
- suomen kielen taitoa
Kiinnostuitko? Mikäli vastauksesi on kyllä, jätä hakemus mahdollisimman pikaisesti. Lisätietoja antaa Toni Lipponen, 0400 551 463 tai toni.lipponen@jeesipalvelut.fi www.jeesipalvelut.fi
Kuopiolaisina tunnemme hyvin alueen ihmiset, yritykset ja toimialat. Haluamme saada oikeat työntekijät ja työpaikat kohtaamaan. Kokemuksemme ja intohimomme myötä syntyi Jeesi Henkilöstöpalvelut Oy syksyllä 2017. Visiomme on olla toimialamme paras palveluyritys sekä tavoitettavuuden että laadun suhteen. Toimintamme perustuu luottamukseen ja pitkäaikaisiin kumppanuuksiin.
Ota meidät seurantaan myös somessa, jotta saat ensimmäisten joukossa tiedon uusista työpaikoista!
www.instagram.com/jeesipalvelut
www.facebook.com/jeesipalvelut